Download Free Premium Joomla 3 Templates • FREE High-quality Joomla! Designs BIGtheme.net

شهرداری مشهد یکی از مهم‌ترین واحدهای سرمایه‌گذاری در خراسان رضوی است که به دلیل ظرفیت‌های بالا بسیاری از سرمایه‌گذاران تمایل دارند در بخش‌های مختلف این شهر سرمایه‌گذاری کنند.

وجود بالغ بر ۷۴هزار میلیارد مانده منابع بانکی در بانک‌های استان خراسان رضوی نشان از این است که منابع مالی بالایی در بانک‌های این استان است که یکی از بهترین زمینه‌های سرمایه‌گذاری حوزه شهرسازی می باشد. حوزه گردشگری نخستین اولویت سرمایه‌گذاری در مشهد و خراسان رضوی است. پروژه‌های سرمایه‌گذاری در این استان احصاء شده و با مشارکت شهرداری به عنوان یک شریک مطمئن آماده واگذاری است.

تمام تلاش مسئولان بر این است که با جذب سرمایه‌گذار در بخش‌های گردشگری و توسعه زیرساخت‌ها ماندگاری زائران و گردشگران را افزایش دهند تا به این وسیله شاهد رونق چشم‌گیری در اقتصاد این منطقه باشیم. ظرفیت‌های سرمایه‌گذاری در این استان منحصر به مشهد نیست، اگرچه بالاترین ظرفیت و اولویت‌های سرمایه‌گذاری در مشهد تعریف شده، اما خراسان علاوه بر میزبان بودن برای زائرین امام‌رضا(ع) یک مسیر ترانزیت به کشورهای آسیای میانه و کریدور شمال-جنوب و شرق-غرب است که یک ظرفیت مهم برای همسایگانی به شمار می‌رود که مصرف‌کننده هستند و نیاز به خدمات و کالای این استان دارند.

لذا مجتمع تجاری ضامن یک فرصت مناسب جهت سرمایه گذاری کوتاه و بلند مدت در ۱۵۰متری حرم مطهر رضوی می باشد.

zamenMap

Eghamaty